Надсилайте листівки без зусиль – наберіть текст повідомлення, оберіть зображення або додайте власне, а в поштовому відділенні його надрукують та доставлять до адресата. Також Ви можете замовити доставку в певний термін.

Привітайте близьких, відправте їм листівку!

Відправити листівку он-лайн

Умови користування послугою

Електронне повідомлення, прийняте через Інтернет – послуга, що приймається на порталі Укрпошти. Повідомлення пересилається електронними каналами та доставляється (вручається) адресатові (одержувачу) відтвореним на паперовому носії.

Електронне повідомлення, прийняте через Інтернет, не може перевищувати 300 слів або 3000 символів.

До пересилання в межах України приймаються електронні повідомлення, адресовані на поштову адресу одержувача.

За категоріями пересилання електронні повідомлення, прийняті через Інтернет, поділяються на звичайні та термінові. Вони можуть доставлятися адресату на художньому бланку, а також із замовленим відправником терміном доставки.

Інформація про вручення електронного повідомлення, прийнятого через Інтернет, може направлятися електронною поштою на електронну адресу відправника або за допомогою смс-повідомлення.

Тариф на пересилання електронного повідомлення, прийнятого через Інтернет, становить 0,45 грн за 1 слово, але не менше 10,80 грн.

Оплата послуги здійснюється банківською карткою платіжних систем: VISA International, MasterCard International, НСМЕП (Національної системи масових електронних платежів).