Поштовики Машівського району за результатами роботи першого півріччя стали третіми в області

qwe1

Таку приємну інформацію минулого тижня на черговій нараді начальників поштових відділень району оприлюднила начальник центрального відділення поштового зв’язку ПД УДППЗ «Укрпошта», Машівського району Віта Коваль. Як зауважила керівник, цей результат дався завдяки сумлінній і наполегливій праці всіх трудівників галузі району.

 

— Наш район, — зауважила Віта Володимирівна, — виконав план за перше півріччя 2015 року на 107 відсотків. Добре спрацювали з приймання платежів — 117 відсотків. Продано марок і поштових знаків на 91289 гривень. А це 173% від плану. З виплати і доставки пенсії план виконано на 101,6 відсотки. Приймання передплати періодичних видань склало 107,8%, а товарів реалізувано на 105%. Оформлення страхових полісів на легкові авто і причіпи склало аж 511%. Цей показник — заслуга двох поштових відділень: Кустолово-Суходільського і Малонехворощанського.
Рейтингова оцінка відділень, — наголосила керівник, — складається з багатьох складових. Так, враховуючи всі їх, Кошманівське стало третім в області серед 641 відділення з інших районів. Таким чином кошманівці знову підтвердили своє досягнення, яке отримали за перший квартал поточного року.
За результатами роботи в першому півріччі серед відділень району перемога дісталася відповідно кошманівцям. На другій сходинці «п’єдесталу» — Селещинське відділення і на третій поштовики з Коновалівки.

 

Під оплески присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Олена Самойленко вручила почесні грамоти РДА переможцям і призерам та привітала всіх поштовиків району з вагомим досягненням. «Це заслуга кожного поштового відділення району, — підсумувала Олена Павлівна. — І особисто як споживач, я задоволена роботою поштовиків. Також додам, що всіма послугами, які ви надаєте, користуюся сама. І переваги відчуваю, як то кажуть, на собі».