Пошук шляхів досягнення візуальності та підвищення «відчутності послуг» для споживачів – задача кожного працівника поштового зв’язку

Нематеріальність послуг значно ускладнює їх продаж, тому пошук шляхів досягнення візуальності та підвищення «відчутності послуг» для споживачів – задача кожного працівника поштового зв’язку. На сьогоднішній день реклама послуг Укрпошти має велике значення – це обумовлено по-справжньому жорсткою конкуренцією, яка присутня сьогодні на ринку поштових послуг. А щоб про підприємство та наші послуги дізналися, необхідна масова рекламна кампанія, яка дозволяє донести до споживача необхідну інформацію. Успіх гарантовано отримає той, у кого є прагнення досягти найвищих результатів.

 

Важко переоцінити внесок колег та партнерів, які з розумінням та небайдужістю ставляться до роботи підприємства і допомагають вирішувати непрості завдання. Пліч–о–пліч, разом розвиваючись і удосконалюючись, з єдиним прагненням: досягти поставлених цілей.

 

Помічником у такій справі, як реклама поштових послуг, виступила рекламна фірма «SAS», яка 13 років спеціалізується у місті Харкові на наданні послуг зовнішньої реклами, що своєю наочністю та масштабністю дозволяє досягти впізнанності рекламованого продукту у широкого кола потенційних покупців. Велика кількість власних інформаційних носіїв фірми «SAS» дозволили розмістити рекламу про послуги «Укрпошти» в безпосередній близькості до головної пасажирської станції Харківського залізничного вузла, де щодоби інформація доступна 15 тис. пасажирам, поряд з Центральною площею Харкова, де знаходяться усі найважливіші адміністративні установи міста, на білбордах центральних вулиць міста Харкова, поряд з торговим центрами.

 

Окремі рекламні заходи постійно проводяться спеціалістами Харківської дирекції, але приємно відзначити, що районні державні адміністрації підтримують діяльність національного оператора. Так, за їхньої підтримки інформаційні матеріали з рекламою послуг Укрпошти щомісяця розміщуються на їхніх веб-сайтах. А це означає, що жителі Богодухівського, Ізюмського, Балаклійського, Красноградського, Куп’янського, Дворічанського, Лозівського, Первомайського, Харківського, Вовчанського, Коломацького, Печенізського адміністративних районів постійно мають доступ до реклами послуг Укрпошти, акцій, нових проектів, бо, як відомо, на сьогоднішній день мережа Інтернет є одним з найсучасніших засобів масової інформації.

 

Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта» висловлює подяку рекламній фірмі «SAS», районним державним адміністраціям за підтримку в проведенні рекламної кампанії. Сподіваємось на продовження успішної і плідної співпраці на благо наших спільних інтересів.