Повертайся живим

FullSizeRender_2

Як усім відомо Укрпошта Київщини слугує майданчиком для старту та реалізації спільного з МБФ «Повернись Живим» «Напиши солдату». На сьогодні даний проект розповсюджено на всю територію Київської області. Йде активна робота з залучення споживачів на підтримку Української армії. Нагадаємо, що метою проекту є збір коштів на реанімобіль для зони АТО.

 

Хочемо поділитися з Вами приємним сюрпризом, яким подивував центр поштового зв’язку №1 міста Біла Церква. Як відомо, кожен бажаючий у будь-якому ВПЗ Київської області, попередньо пожертвувавши благодійний внесок в розмірі 10 грн. на рахунок МБФ «Повернись Живим» отримує справжню патріотичну поштову листівку. Патріотичну листівку можна заповнити на звороті, висловивши слова підтримки нашим героям, та передати назад працівникам Укрпошти, котрі у свою чергу централізовано через благодійний фонд передають кольорові звісточки солдатам на передову.

 

Отож, ми отримали цілий набір яскравих листівок, надзвичайно гарно заадресованих для наших воїнів. Судячи з усього, листівки були заповнені та розмальовані дітьми, які з душею створили справжні шедеври. Надаємо світлини всіх робіт, які отримали від Білої Церкви.