«…Повертайтеся живими»

DSC_4452

Традиційно, до Всесвітнього дня пошти на всій планеті прийнято писати листи. Зміцнити цю традицію, привернути до неї дітей вирішила Одеська дирекція Укрпошти. Сьогодні в рамках святкування Всесвітнього дня пошти було проведено відкритий урок листа в навчально-виховному комплексі № 84. На цей урок поштовики запросили і військових – учасників АТО, офіцерів управління оперативного командування «Південь» Сергія Забуга та Сергія Даниленка, адже через кілька днів ми відзначатимемо День захисника Вітчизни. Таке рішення було прийнято невипадково, адже саме зараз Укрпошта проводить акцію «Підтримай захисників України! Напиши їм листа».

 

Поштовики розповіли про історію листа, правила їх відправлення, а військові говорили про події, які відбуваються на південному сході країни, подвиги воїнів Національної гвардії та Збройних Сил.

 

Діти напиали більше сотні листів, малюнків, відправивши частинку своєї любові захисникам України з побажаннями миру і єдності.

 

«Дорогі солдати! Ми вдячні вам, пишаємося вами! – Написала у своєму листі восьмикласниця Іра Карпова. – Багато наших воїни загинули заради незалежної України, нашої свободи, миру над головою. Ми віримо, що ви переможете, відженете ворогів від України. Повертайтеся живими».

 

Багато листів вражали своєю серйозною дорослістю, усвідомленістю подій. У цих дитячих листах справжня любов до Батьківщини, її народу, захоплення сміливістю і відвагою українських вояків.

 

Листи і малюнки дітей були опущені в поштові скриньки і тут же службою кур’єрської доставки послідували до адресатів.

 

Багато дітей зізнавалися, що вони вперше в житті написали лис …