Позитивні емоції від дітлахів на Поштамті

3

17 березня до Поштамту в м. Дніпропетровськ на екскурсію завітала малеча. 3-ті та 4-ті класи середньої загальноосвітньої школи №35 відвідали Музей поштового зв’язку та познайомились з історією Поштамту.

 

Поштамт наповнився дитячим сміхом та позитивними емоціями. Дітлахам хотілось встигнути все: і розглянути поштамт, і придбати марки, конверти та вітальні листівки.

 

Деякі діти, не дивлячись на свій вік, не вперше купували листа. Поспілкувавшись з учнями, ми дізнались, що вони часто відправляють листи своїм рідним:

 

– Кому пишеш листи і як часто?

 
????????????????????????????????????

– Своїй бабусі Нелі, яка живе в Європі. – відповів учень 3-го класу Олексій, – Пишу їй часто, вже більше 20 листів їй надіслав.
Діти уважно вивчали експонати, задавали питання та отримували розгорнуті відповіді. Учні не бажали покидати музей та обіцяли повернутись знову.

 

Особливо їх зацікавив лист у майбутнє, написаний такими ж учнями, як і вони та адресований працівникам поштового зв’язку в 2021 році. Тепер кожна дитина бажає написати собі такого ж листа і зберегти його в музеї, щоб повернутись сюди знову, відкрити листа і згадати себе ще зовсім юного.

 

Дякуємо нашим гостям за допитливість та щирі посмішки. Ми чекаємо на вас знову!