Запити ЗМІ

Для отримання довідкової інформації, коментарів або інтерв’ю співробітників компанії необхідно направити запит на pr@ukrposhta.com та вказати тему щодо якої потрібен коментар чи інтерв’ю, перелік питань, бажаний термін відповіді, контактні данні.

Проведення теле-, відео-, кіно- та фотозйомок у об’єктах поштового зв’язку

Здійснюється з дозволу прес-служби Укрпошти і поширюється тільки на об’єкти, зазначені у заявці.

Вона має містити мету зйомки, короткий сценарний план із зазначенням місця зйомки, об’єкта, дати та часу проведення, складу знімальної групи, прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону відповідальної особи, телеканалу або передачі.

У проведенні зйомок у поштовому відділенні може бути відмовлено, якщо вони заважатимуть процесу роботи або з причин безпеки.

Контакти:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22,
pr@ukrposhta.com, pr.ukrposhta@gmail.com
тел: (044) 323-21-14, (044) 323-27-81

Довідково:

Для публікацій Ви можете використовувати наступні зображення:

Емблема і прапор національного оператора поштового зв’язку є офіційними відмітними символами, що вказують на належність до цього державного підприємства й використовується іміджево; міститься у вигляді знаків розрізнення на форменому одязі працівників поштового зв’язку, на поштових скриньках, транспортних засобах поштового зв’язку, відомчих заохочувальних відзнаках, бланках службової документації і печатках генеральної дирекції Укрпошти. Відтворення зображення емблеми Укрпошти допускається у пропорціях, що відповідають меті їх застосування.

 
Логотип ПАТ “Укрпошта” зобр. 1, зобр. 2
 
Прес-пакет зображень можна переглянути та скачати за посиланням.