Придбати електронний квиток на потяг, літак та автобус можна в Укрпошті

3924

Незалежно від цілей та маршруту вояжу, національний оператор поштового зв’язку Укрпошта пропонує споживачам придбати електронний квиток на потяг, літак та автобус у відділеннях поштового зв’язку або он-лайн на сайті.

Електронний квиток є повноцінним перевізним документом. Завдяки QR-коду, який містить електронний посадочний документ, в електронній базі даних зберігається вся необхідна інформація про пасажира. Для здійснення посадки на потяг або літак пасажиру достатньо пред’явити QR-код або роздрукований електронний квиток та документ, що посвідчує особу.

Замовлений через Укрпошту електронний квиток з QR-кодом на потяг чи літак не потребує обміну в касах вокзалу та є повноцінним перевізним документом, який надає пасажиру ті самі права, що і його паперовий аналог.

Для здійснення посадки в автобус пасажиру необхідно обміняти маршрут-квитанцію на квиток в касі автовокзалу безпосередньо перед відправленням автобусу. Обмін маршрут-квитанції на квиток здійснюється без черг та додаткової оплати.

Впроваджена в Укрпошті система «Єдиний електронний квиток» завдяки спільній з Міністерством інфраструктури України єдиній інформаційній базі з продажу квитків на залізничний, авіаційний та автомобільний транспорт дозволяє швидко та, головне, із стовідсотковою надійністю придбати електронний проїзний документ.

Придбання електронних квитків через Укрпошту є особливо актуальним для мешканців сільської місцевості та невеличких містечок, де немає залізничних і, тим більше, авіакас. Відтепер не потрібно їхати до районного центру чи найближчого міста, в якому є каси, витративши на всю операцію, якщо пощастить, не менше половини дня. Завдяки розгалуженій мережі Укрпошти в 11,8 тис. відділень, придбати квиток на потяг, автобус та літак в одному з найближчих до вас поштових відділень.