Приклад вдалої взаємодії

IMG_vin

У жителів села Михайлівка (ЦПЗ №6 Вінницької дирекції) радість – відремонтували відділення поштового зв’язку, яке тут є одним з чи не найважливіших місць, де мешканці села можуть не лише отримати весь спектр поштових послуг, а й просто поспілкуватись.

 

Ремонт зроблено завдяки ефективній співпраці з органами місцевого самоврядування, а точніше із головою сільської ради – Мельником Миколою Івановичем, який знайшов можливість виділити кошти для оновлення відділення зв’язку. Приємно, що сільська влада не лишається осторонь і допомагає розвиватись поштовій галузі. Проведення ремонту за підтримки органів влади є гарним прикладом для подальшої взаємодії із сільськими радами».

 

Це вже не перше відділення, в якому вдається зробити ремонт за підтримки влади. Варто зазначити, що у ремонті відділення зв’язку приймали участь безпосередньо і його працівники, саме вони долучились до виконання частини внутрішніх робіт. У ВПЗ повністю замінено покрівлю, зроблено огорожу, оновлено фасад будівлі, замінено вхідні двері, також вдалось провести ряд внутрішніх робіт: оновлено внутрішні стіни, стелю та підлогу, відремонтовано систему опалення. Вже незабаром надійдуть нові меблі. Завдяки продуктивній роботі створені прекрасні умови праці для працівників пошти та комфортні умови обслуговування користувачів поштових послуг.

 

У даному об’єкті поштового зв’язку споживачі зможуть скористатися близько 50 видами послугам, які надає національний оператор, тут клієнтів обслуговуватиме 1 робоче місце оператора.