«Прискорена пошта» – доставка на наступний день

PP867867
 

Послуга «Прискорена пошта» від Укрпошти – це швидка доставка відправлень між обласними центрами на наступний день, а в межах обласного центру, за умови, що відправлення отримано у поштовому відділенні до 12 години, – протягом дня.

 

Відправлення доставляють кількома принципами – «склад-склад» – з поштового відділення до поштового відділення, «двері-склад» – кур’єр забирає відправлення і доставляє у поштове відділення, «склад-двері» – з поштового відділення відправляється і кур’єр доставляє отримувачу , «двері-двері» – кур’єр забирає відправлення і доставляє його отримувачу.

 

Можна зручно замовити послугу «Прискорена пошта» на сайті Укрпошти через «Особистий кабінет». Клієнт може замовити послугу відправлення прискореної пошти, викликати кур’єра у зручний час, обрати спосіб доставки, заповнити усі необхідні документи, розрахувати тариф та строки відправлення. Інформація, яку надає користувач на сторінці, є конфіденційною і не розголошується.

 

Завдяки оптимальному співвідношенню швидкості, ціни та якості, Укрпошта доставила за півроку майже 34 тисяч відправлень. З умовами та тарифами можна ознайомитися на сайті Укрпошти.