Прискорена пошта – доставка на завтра

Реагуючи на потреби своїх клієнтів, Укрпошта у 2015 році запровадила нову послугу швидкісної доставки відправлень «Прискорена пошта» в межах обласних центрів, міста Києва та між ними.

 

Якщо відправлення було прийняте у поштовому відділенні до 12 години та пересилається в межах міста, то адресат отримає його в той же день. У разі надсилання відправлення після 12 години, термін доставки становитиме один робочий день. Пересилання між обласними центрами – 1-2 робочих дні.

 

Доставка відправлення може здійснюватися як за принципом «склад-склад», тобто отримати відправлення можна у відділенні поштового зв’язку, так і вручатися безпосередньо отримувачеві.

 

Послуга «Прискорена пошта» розроблена з урахуванням важливих для користувача факторів – швидкість доставки, співвідношення ціни та якості.

 

«Прискорена пошта» вже п’ять місяців працює на поштовому просторі України. Протягом цього часу процес пересилання вдосконалювався, щоб відповідати нагальним потребам клієнтів, – розповідає в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Про необхідність впровадження такого типу послуги свідчить те, що з моменту запуску нею скористалися майже 10 тис. користувачів».

 

Для спрощення процесу отримання послуги на сайті Укрпошти створено «Особистий кабінет, за допомогою якого користувач може не тільки замовити послугу відправлення прискореної пошти викликавши кур’єра, але й заповнити усі необхідні документи, розрахувати тариф та строки відправлення. Інформація, яку надає користувач на сторінці, є конфіденційною і не розголошується.

 

Послугу «Прискорена пошта» можна замовити у поштових відділеннях обласних центрів та м. Києві. Список відділень та контактні дані відповідальних осіб, що здійснюють приймання вказаних відправлень, можна дізнатися на сайті Укрпошти.