«Прискорена пошта» надається на Чернігівщині

Прискорена

З початку року близько 170 жителів області скористались послугою «Прискорена пошта», яка порівняно недавно почала діяти в системі державного поштового зв»язку України. Найбільше відправлень здійснили жителі обласного центру – більше 90.

 

– Найперше, що приваблює клієнтів, які користуються «Прискореною поштою», це значно нижча вартість відправлень у порівнянні з приватними суб»єктами, що працюють на ринку надання послуг поштового зв»язку, – наголошує директор Чернігівської дирекції ДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний, – до прикладу, відправлення вагою до 1-ого кілограма коштуватиме відправнику в межах Чернігова від 15-и до 24-ох гривень, а між обласними центрами і Києвом – від 25-и до 45-и гривень з ПДВ. Вартість послуги залежить від місця відправлення: коли клієнт здійснює відправлення з відділення поштового зв»язку, воно обходиться йому дешевше, а якщо за допомогою кур»єра (тобто, відправити посилку можна безпосередньо з дому, так само і отримати за місцем проживання) – трішки дорожче. В цілому «Прискореною поштою» можна відправляти посилки вагою до 30-и кілограмів, а їх оголошена цінність не повинна перевищувати 20-и тисяч гривень.

 

Щодо термінів доставки, то вони максимально скорочуються, зазначає керівник. В межах Чернігова відправлення, прийняті до 12-ої години, доставляються одержувачу в той же день, після 12-ої години – не пізніше наступного робочого дня. Між обласними центрами термін надходження посилок становить 1-2 дні в залежності від відстані.

 

– Ми бачимо, що «Прискорена пошта» набуває все більшої популярності серед наших клієнтів, а тому збираємось розширювати зону обслуговування, – ділиться планами Олег Обушний, – відтак уже з 1-ого вересня здійснювати поштові відправлення за допомогою цієї послуги зможуть і жителі таких райцентрів, як Городня, Ріпки, Козелець, Мена, Сосниця, Короп, Корюківка, Семенівка, Новгород-Сіверський та Сновськ.