Про доставку відправлення Укрпошта повідомить за допомогою СМС

134135

Безкоштовна послуга з СМС-повідомлення адресата про надходження на його ім’я реєстрованого поштового відправлення діє в Укрпошті задля більшої зручності споживачів.

 

Реєстроване поштове відправлення – це відправлення, яка має індивідуальний номер (штрих-код), за допомогою якого його можна відслідкувати на всіх етапах проходження, та вручається одержувачу під розписку.

 

Відправляючи листа або посилку, клієнту потрібно поряд з адресою обов’язково вказати коректний номер мобільного телефону одержувача. Для листів та бандеролей номер телефону необхідно зазначити на адресному боці поштового відправлення під адресою одержувача. При відправці посилки – на супровідній адресі до неї.

 

СМС-повідомлення надсилається на номер мобільного телефону одержувача при надходженні листа, бандеролі або посилки зі штрих-кодом до поштового відділення місця призначення.

 

СМС-повідомлення надходить на номери всіх операторів мобільного зв’язку України.

 

Національний оператор поштового зв’язку, дбаючи про швидкість та якість надання своїх послуг, пропонує всім клієнтам користуватися цією зручною та корисною послугою, надсилаючи відправлення в різні куточки України.