Професійне свято поштовиків на Львівщині

9 жовтня на всій планеті відзначається як Всесвітній день пошти, який без перебільшення можна назвати святом всіх людей. Пошта настільки органічно існує в сучасному світі, що ми сприймаємо її як частину нашого повсякденного життя. Уявити собі наше життя, функціонування держави, ефективний бізнес без поштового зв’язку неможливо.

 

У Львові з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти в Інформаційно-практичному центрі безпеки міста, що на площі Ринок, до проголошеної акції «За мир в єдиній Україні» долучилися не лише поштовики Львівщини, а й найменші наші діточки, які намалювали чудові патріотичні малюнки зі своїми побажаннями народу України та нашим захисникам.

 

Кажуть, що лише листи, написані власноруч, – справжні. Тому за підтримки Львівської міської ради було створено велику поштову листівку з дитячих малюнків та відправлено її у зону АТО, для підбадьорення духу воїнам Львівської 80-ої окремої аеромобільної бригади високо мобільних десантних військ Збройних сил України.

 

Оскільки сьогодні наша країна опинилася у стані війни, Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» запросила до відзначення Всесвітнього дня пошти новостворену польову пошту, яка підтримувала наших майданівців у місті Києві під назвою «Польова пошта майдану».

 

Крім цього, з метою підняття національного духу та патріотизму, відчуття єдності та гордості за свою країну у рамках святкування відбулося урочисте спецпогашення поштового конверту «Україна – єдина країна, єдиная страна». В урочистому погашенню конверта взяли участь: начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк, в.о. директора Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Михайло Ломага, організатор виставки «Польова пошта Майдану», філателіст Андрій Пилюх і співавтор ідеї «Пошта Майдану» Юрій Регліс. Зокрема, начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк зазначила:
«Правду кажучи, ті солдати, які зараз є на Сході України, чекають дитячих листів і малюнків, можливо, навіть більше, ніж теплого одягу, про який повинні подбати ми. Минають війни, міняються уряди, а що залишається – пошта. Немає нічого більш приємного у світі, ніж отримати живого ручнописаного листа в хорошому конверті від серця до серця. Я щиро сподіваюся, що всі ці листи і малюнки дійдуть до своїх адресатів».

 

Дійство завершилося випусканням «балонної пошти» з побажаннями миру, щастя, добра та любові народу України.

 

Всесвітній день пошти – це чудова нагода привернути увагу громадськості до діяльності поштової служби в глобальній системі зв’язку, до послуг, які вона пропонує споживачам, до цілей, які ставить перед собою Всесвітній поштовий союз.