Прописка 110-го – «Сьоме небо»

DSC00896

Житловий комплекс будинків «комфорт-класу» «Сьоме небо», що навпроти відомого всій Україні одеського ринку «7-й км», поповнився ще одним об’єктом соціальної інфраструктури. Тут відкрито 110-е відділення поштового зв’язку. Це стало однією із найважливіших подій в низці урочистих заходів, присвячених 87-й річниці заснування селища Авангард (територіально житловий комплекс «Сьоме небо» входить до його складу) та 20-річчю створення тут селищної ради.

 

Відкриття пошти стало можливим завдяки спільним зусиллям влади, органів місцевого самоврядування, забудовників та Одеської дирекції «Укрпошти». Невипадково на новосіллі було багато почесних гостей – голови обласної ради Михайла Шмушковича, директора Одеського філіалу “Укрпошти” Дениса Петрова, директора департаменту розвитку забудовників Михайла Балабуха, голови селищної ради, голови Одеського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Сергія Хрустовського, в.о . голови Овідіопольської РДА Олега Маклашевського та інших.

 
????????????????????????????????????

У мікрорайоні «Сьоме небо» в даний час проживає більше людей, ніж в самому селищі Авангард. Тому тут потрібно стрімко розвивати інфраструктуру, – уточнив голова облради Михайло Шмушкович. – Дуже приємно, що між місцевою владою, підприємцями та представниками громади, керівництвом Одеської дирекції Укрпошти існує тісна співпраця. Такі результативні спільні дії повинні стати прикладом для інших населених пунктів.

 

За словами Сергія Хрустовського, він не міг залишитися осторонь від проблем громади. У «Сьомому небі» проживає багато іноземців, для них пошта це місток з будинком, світом. Багато зверталося до селищного голови і пенсіонерів. Для них важко було їздити з передмістя з метою отримання пенсії, сплати комунальних платежів та ін. Так що попит на поштові послуги досить високий.

 

З привітаннями з нагоди відкриття пошти до присутніх звернулися й інші гості.

 

На думку директора Одеської дирекції “Укрпошти” Дениса Петрова, найважливіше в роботі пошти – соціальний аспект. “Адже від розширення сфери діяльності пошти, збільшення спектру послуг, поліпшення умов роботи поштових відділень виграють, насамперед, всі жителі».

 

За активну участь у створення об’єкта соціальної інфраструктури – відділення поштового зв’язку № 110 в Ж / К «Сьоме небо», що сприяло виконанню завдання державного значення щодо забезпечення громадян соціально-значимими послугами Денис Петров нагородив почесними грамотами голову селищної ради Сергія Хрустовського, директора департаменту розвитку забудовників Михайла Балабуха, директора ТОВ «Житлосервіс» Сергія Дудника.

 

Як прокоментувала начальник Поштамту-ЦПЗ № 1 Лариса Малишева, завдяки інвесторам відділення зв’язку забезпечено теплом та водопостачанням, при обробці використані якісні матеріали, приміщення відповідають євростилю. Важливо і те, що вдалося домовитися з владою про символічну плату за оренду приміщень.

 
Перший клнт 110-го ВПЗ мер мста Тиргу-Окни (Румуня) Штефан Широк

Нагадаю, що «сьоме небо» – широко відома фраза, під якою християни розуміють крайню ступінь радості. Не беруся судити, чи відчувають одеські «небожителі» це почуття постійно, але на новосілля пошти у жителів «Сьомого неба» дійсно був привід для радості.

 

Це просто диво, що тут буде пошта, – емоційно висловлювала свою подяку Світлана Миколаївна Верховецька.- Для нас, пенсіонерів, вона була вкрай необхідна.

 

А першим клієнтом нової пошти став мер міста Тиргу-Окни (Румунія) Штефан Широкі (це румунське місто має побратимські зв’язки з Авангардом). Він відправив листівки з видами Одеси собі на батьківщину.

 

Відкриття нового об’єкта соціальної інфраструктури – це ще один, нехай і невеликий, але реальний крок до підвищення якості життя громадян.