Проведення спецпогашення до 150-річчя з дня народження Івана Чернявського

IMG_0258001 IMG_0270

З нагоди святкування 150-річчя з дня народження Івана Чернявського: українського державного, громадсько-політичного та культурно – освітнього діяча, депутата Української Національної Ради ЗУНР, президента коломийського окружного суду та суду присяжних, члена правління львівського та голови товариства «Просвіта», члена «Союзу Українських Адвокатів у Львові», доктора права, адвоката, знатного філателіста, створювача коломийських поштових марок періоду ЗУНР, музейного працівника, автора книжки «Історія Коломийських поштових марок», Івано-Франківська дирекція ПАТ «Укрпошта» провела в м. Коломия (місце поховання діяча) спецпогашення Власної марки спеціальним штемпелем « Іван Чернявський. 1867-1959. Коломия, 78203, Івано-Франківська обл. 19.05.2017».

 

В проведенні даного дійства брали участь: міський голова м.Коломия Слюзар Ігор Богданович, голова Коломийської районної ради Дячук Роман Васильович, адвокат, засновник культурологічного проекту « Коломия -наше місто» Петрів Михайло Йосипович та директор Івано-Франківської дирекції ПАТ «Укрпошта» Фалдина Володимир Володимирович.

 

Впевнений, що конверт з Власною маркою, який ми сьогодні погасили, посяде гідне місце в колекціях жителів Коломийщини та в колекціях філателістів всієї України, – зазначив директор Івано-Франківської дирекції Володимир Фалдина.

 

Окрім запрошених та поштовиків на погашення прибуло чимало колекціонерів-філателістів з інших областей. Після церемонії спецпогашення кожен бажаючий мав змогу придбати маркований конверт і зробити на ньому відбиток спеціального штампу на згадку та відправити рідним, близьким.