Прямий діалог – запорука розвитку

????????????????????????????????????

04 липня 2016 року у поштамті – ЦПЗ № 2 (м. Кривий Ріг) з робочим візитом побував директор Гулян Ваграм Генрихович разом із заступниками та фахівцями відділів. Це була перша така нарада за багато років, в якій взяли участь більше 350 працівників різних поштових професій: листонош, операторів та начальників відділень поштового зв’язку, операторів з супроводжєення пошти, сортувальників, водіїв та ін.

 

Цю нараду скоріше можна назвати зустріччю «без краваток», під час якої проходив прямий діалог між працівниками Поштатму-ЦПЗ №2 та адміністрацією дирекції. В ході зустрічі було підведено підсумки роботи відділень поштового зв’язку Криворіжжя за п’ять місяців поточного року. Обговорювалися питання завантаженості працівників, оплати праці, якості надання послуг, розширення співпраці з юридичними установами, використання програмних продуктів, забезпечення виконання доведених планових показників. Були намічені основні напрямки та завдання на третій квартал, підготовки до опалювального сезону, економії енергоносіїв та інше. Кожен з присутніх мав можливість задати питання та отримати вичерпну відповідь як від спеціалістів дирекції так і особисто директора.

 
????????????????????????????????????

Нарада пройшла в атмосфері взаємоповаги та розуміння того, що в цей час, коли конкуренція на ринку поштових послуг досить велика перед нами стоїть завдання по забезпеченню своєчасного і якісного обслуговування споживачів, виконання доведених планових показників.

 

На зібранні було прийнято рішення звернутися до Криворізького міського голови з проханням посприяти у вирішенні питання щодо придбання та заміни абонентських поштових скриньок в під’їздах багатоповерхових будинків м. Кривий Ріг.

 

Підсумовуючи, Ваграм Генрихович визначив пріоритетні напрямки роботи та відмітив, що подібні зустрічі є корисними і ефективними в процесі налагодження роботи команди всієї дирекції. Також побажав колективу подальших успіхів та стабільності. А ми в свою чергу готові розвиватися та досягати більш високих показників в роботі.