Реклама – ключ до успіху

VL_Mar

Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта» надає близько 50 видів послуг та не всі з них у пріоритеті. Так, безадресна доставка інформаційних листівок в поштові скриньки та розміщення рекламних плакатів у відділеннях поштового зв’язку користуються попитом серед успішних підприємців та перспективних організацій.

 

Доведено, що формування іміджу підприємства завдяки рекламі – вагомий аргумент, адже якщо ім’я компанії постійно на слуху, то мимоволі, кожен хоче стати власником саме цього запропонованого товару чи отримати рекламовану послугу.

 

Загалом реклама — це цілеспрямований інформативний вплив опосередкованого характеру на споживача з метою просування товарів та послуг на ринок. Без реклами неможливе формування широких ринків продажу товарів, перетворення потенційно існуючих потреб певної цільової аудиторії на інтенсивний попит.

 

Друковані листівки з доставкою у поштові скриньки є прямою рекламою для споживачів, яка потрапивши разом з кореспонденцією і газетами в оселю, у більшості випадків, буде прочитана.

 

Аналіз реалізації послуг у Волинській дирекції УДППЗ «Укрпошта» за перше півріччя цього року показує, що виконання планових показників послуги «Розміщення реклами» становить 119,5%; виконання плану послуги «Доставка рекламно-інформаційної продукції» становить 202,12%, що свідчить про позитивний результат співпраці рекламодавців з поштовим підприємством.

 

Створена Волинською дирекцією Укрпошти єдина база клієнтів дозволяє зберігати контактні дані, контролювати укладені договори та терміни наданих послуг. Основу цієї єдиної бази клієнтів складають постійні партнери дирекції, серед них фізичні особи-підприємці, місцеві компанії, банківські установи, регіональні підприємства та великі мережі супермаркетів.

 

Існує декілька типів клієнтів, що замовляють безадресну доставку у поштові скриньки чи розміщення реклами у поштових відділеннях. «Сезонні» клієнти – це підприємства, що займаються продажем мінеральних добрив, встановленням поливної системи для саду чи городу, реалізацією насіння, саджанців кущів та фруктових дерев тощо.

 

«Систематичні» (постійні) надають для безадресної доставки рекламно-інформаційні листівки про послуги замовлення та встановлення дверей, вікон, про нові умови мережі інтернет, набір працівників на підприємство, що розширюється, умови кредитування банками та послуги ломбарду.

 

Часто, коли в місті чи області відкриваються нові магазини, аптеки, приватні клініки тощо або оголошують про сезонні знижки та акції, у поштових скриньках волинян, завдяки злагодженій роботі Укрпошти, з’являються рекламно-інформаційні листівки.

 

Умови укладених договорів на доставку чи розміщення реклами дає можливість не виїжджаючи за межі свого населеного пункту донести свою рекламу або інформаційне повідомлення про товар, послугу в іншому місті чи області. В цьому році Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта» заключила договір на безадресну доставку рекламно-інформаційних матеріалів у Хмельницькій, Рівненській та Київській областях. При цьому, за умовами, доходи отримали не тільки дирекції вищезазначених областей, де буде здійснюватись доставка, але й Волинська – завдяки укладеному договору з клієнтом. Найчастіше, це великі мережі магазинів, які представлені у багатьох регіонах України.

 

Ще одним додатковим джерелом отримання доходів послуги безадресного розповсюдження реклами є політичні інформаційні друковані видання. В період політичних перегонів кількість заключних договорів з кандидатами чи політичним партіями дає можливість отримати значні доходи.

 

«Завдяки розгалуженій мережі відділень поштового зв’язку безадресна доставка реклами у поштові скриньки дозволяє в максимально короткий термін охопити аудиторію потрібних районів міста чи населені пункти загалом. Основна перевага такої послуги — це швидкість, адже листоноші протягом лише декількох днів доставляють необхідну рекламну продукцію. Ефективність реклами – це впевненість у тому, що потрібна інформація опиниться в руках саме того споживача. Укрпошта як надійний партнер дає впевненість у цьому», – розповідає керівник Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Гавришків.