Рівне відвідала пересувна філателістична виставка «ОСТАННІМ ШЛЯХОМ КОБЗАРЯ»

30 квітня 2015 р. в операційному залі відділення поштового зв’язку Рівне-28 було проведено урочисте відкриття пересувної філателістичної виставки «Останнім шляхом Кобзаря», яка приурочена вшануванню пам’яті Великого Кобзаря.

 

Слово для відкриття виставки було надано відомому в Україні філателісту Олександру Канівцю, який в своїй промові розповів багато цікавого про Тараса Шевченка.
В операційному залі було людно, всі із захопленням слухали розповідь Олександра Володимировича. Це унікальна можливість ознайомитись з експонатами виставки «Останнім шляхом Кобзаря», яка присвячена 200-річчю від дня народження митця.

 

Працівники Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта» прийняли активну участь в даному заході. Споживачі послуг поштового зв’язку та гості м. Рівне фотографувались на фоні виставки, задавали запитання Олександру Канівцю щодо філателії.

 

З травня 2012 р. пересувна виставка побувала у понад 40 населених пунктах України, де користувалася великою популярністю. У м. Рівне вона діятиме до 07.05.2015 р.