Різдво – дивовижне свято

WP_20160111_15_44_08_Pro

Воно зміцнює родинні стосунки, вчить прощати, допомагати, закликає до відновлення та очищення душі.

 

Народження Ісуса Христа – це початок нового відліку часу, сигнал природі про відродження. Приготування оселі до свята, страв за бабусиними рецептами, магія накривання столу – всім цим господарі закликають у дім щастя, добро, спокій і мир, здоров’я, багатство й удачу.

 

Величальні пісні народженому Ісусу Христу, Спасителю людського роду звучать нині по всій Україні. Привітні господарі заздалегідь готуються до зустрічі з колядниками. Турбуються, щоб було чим почастувати й обдарувати.

 

В.о. директора Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Гавришків, як дбайливий керівник, завжди щиро вітає поштовий колектив: «Різдво – одне з свят, що дарує таке радісне відчуття, як доброта, щирість та надія. Бажаю усім нам родинного тепла та підтримки рідних людей. Нехай у кожній сім’ї панує мир та злагода».

 

Цього року в період різдвяних свят у гості з колядою, щоб подарувати гарний настрій та поділитися радістю Різдва до працівників дирекції завітав професійний хор храму на честь Св. Рівноапостольного князя Володимира села Тарасове, що під Луцьком разом з своїми духовними наставниками.

 

Лунали чудові колядки, що прославляли Ісуса Христа та бажали усіх щедрот присутнім. Завершився Різдвяний виступ многоліттям всім слухачам на цьому святі та їхнім родинам.

 

Також настоятель храму привітав колектив Волинської дирекції Укрпошти та побажав справжньої душевної радості у ці різдвяні свята та міцного здоров’я, щастя, довголіття, благості Божої на усіх життєвих дорогах.