Робоча зустрічі з редакторами районних газет Тернопільської області

DSCN7662

На часі, самим актуальним у ці дні, як і для редакторів, так і для поштовиків є – хід передплати на ІІ півріччя 2015 р. Саме ця тема, була основною на спільній робочій зустрічі 11 червня 2015р. з редакторами районних газет області та керівництвом дирекції у приміщенні Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

На нараду завітали редактори районних газет «Подільське слово», «Діалог», «Новини Лановеччини», «Гомін волі», «Нова доба», «Народне слово», «Вісті Придністров’я».

 

З привітальним словом відкрив нараду директор Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Василь Юрчишин. З аналітикою щодо ходу передплати на ІІ – е півріччя 2015р., структуру передплатних тиражів за період 1995-2015р.р., акції, які проходять в УДППЗ «Укрпошта» всіх присутніх ознайомила заступник директора Валентина Удич.

 
DSCN7658

Висловили свої думки та обговорили проблемні питання щодо послуги з оформлення передплати, якісної доставки кінцевому споживачу усі присутні редактори районних засобів масової інформації.

 

Василь Юрчишин запевнив, що традиції спілкування працівників дирекції і редакцій районних видань підтримує, і в подальшому така зустріч буде проведена у листопаді м-ці 2015 р., в розпалі передплатної кампанії на 2016 рік. Серед найголовніших питань – робота з листоношами і операторами поштового зв’язку, щоб максимально сприяли залученню якомога більшого числа передплатників. В цьому зацікавлена й одна, й інша сторона.

 

Редактори районних газет подякували працівникам пошти за надійну співпрацю.