Порядок запиту інформації, проведення теле-, відео-, кіно- та фотозйомок у об’єктах поштового зв’язку

  Форма запиту
  Для отримання довідкової інформації, коментарів або інтерв’ю співробітників компанії, а також дозволу на проведення теле-, відео-, кіно- та фотозйомок у об’єктах поштового зв’язку необхідно електронною поштою pr@ukrposhta.com направити запит на Центр зв’язків із громадськістю Укрпошти.

  Зміст запиту
  – Для інтерв’ю

  Лист має містити зміст прохання, коментар щодо теми статті (інтерв’ю), що готується, перелік питань, бажаний термін відповіді, координати кореспондента.

  — Для зйомок

  Лист має містити цілі та завдання зйомки, короткий сценарний план із зазначенням місця зйомки, об’єкта зйомки, дати та часу проведення зйомки, склад знімальної групи, прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону відповідальної особи, каналу або передачі.

  Проведення зйомок
  Проведення фото- та відеозйомок в об’єктах поштового зв’язку здійснюється лише з дозволу Центру зв’язків із громадськістю Укрпошти за узгодженням зі Службою поштової безпеки.
  Дозвіл на зйомки, виданий Центром зв’язків із громадськістю Укрпошти, поширюється тільки на об’єкти, зазначені в заявці.

  Причини відмови в проведенні зйомок
  У проведенні зйомок може бути відмовлено, якщо вони заважатимуть процесу роботи поштового відділення, погіршуватимуть якість надаваних клієнтам послуг або умови роботи персоналу, з причин безпеки, а також у разі настання обставин непереборної сили.

  Центр зв’язків із громадськістю Укрпошти:

  Прес-служба (лише для представників ЗМІ) (044) 323 27 81
  Факс: (044) 279 59 30
  e-mail: pr@ukrposhta.com

  Довідково:

  Для публікацій Ви можете використовувати наступні зображення:


  Емблема і прапор національного оператора поштового зв’язку є офіційними відмітними символами, що вказують на належність до цього державного підприємства й використовується іміджево; міститься у вигляді знаків розрізнення на форменому одязі працівників поштового зв’язку, на поштових скриньках, транспортних засобах поштового зв’язку, відомчих заохочувальних відзнаках, бланках службової документації і печатках генеральної дирекції Укрпошти. Відтворення зображення емблеми Укрпошти допускається у пропорціях, що відповідають меті їх застосування.

  Логотип ПАТ «Укрпошта» зобр. 1, зобр. 2