Шановні друзі!

Щороку на останню неділю жовтня в Україні припадає професійне свято людей, чиє життя нерозривно пов»язане з дорогою. Це День автомобіліста. Відзначають його і понад сотню працівників чернігівської поштової служби, котрі мають безпосереднє відношення до автомобільного транспорту – водії, диспетчери, інженерно-технічні та ремонтні працівники. Адже неможливо собі уявити сучасну «Укрпошту» без транспортних засобів, які щодня перевозять десятки тонн кореспонденції, періодики, інших поштових відправлень по всій області, долаючи тисячі кілометрів. Чимало наших працівників докладають максимум зусиль до того, аби все це виконувалось на найвищому професійному рівні, якісно і вчасно.

 

Тож, дорогі колеги, від імені Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» щиро вітаю вас зі святом. Це нагода вкотре висловити слова вдячності за вашу нелегку щоденну кропітку працю.

 

Бажаю усім вам міцного здоров»я, Добробуту, успішної безаварійної роботи, нових трудових здобутків і зеленого світла на автомобільних і життєвих шляхах. Нехай дорога буде легкою, «залізний кінь» міцним, а вдома хай вас завжди чекають рідні і близькі. Будьте завжди керманичами свого життя!

 
З повагою директор Чернігівської дирекції
УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний.