Шановні колеги – працівники поштового зв’язку Чернігівщини!

IMG_8118

9-го жовтня світова спільнота відзначає День пошти. Тож від щирого серця вітаю вас з нашим професійним святом.

 

Сучасна пошта – це надійний засіб комунікації з усім світом. Вона забезпечує право кожного громадянина на отримання інформації та вільний обмін нею. А завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг і впровадженню технологічних новацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення.

 

А оскільки гарантом успішного розвитку вітчизняної, в тому числі і чернігівської, пошти насамперед вважається повсякденна праця листонош, операторів, сортувальників – словом, усіх, хто так чи інакше причетний до славного братства «Укрпошти». Ви щоденно реалізуєте свої високі професійні навички і здібності, демонструєте працелюбність і відданість обраному фаху, за що вам низький уклін і щира вдячність.

 

З нагоди свята бажаю кожному міцного здоров’я, терпіння, оптимізму і віри в те, що поштовий зв’язок буде завжди налагодженим і потрібним людям.

 

Хочу запевнити, що Чернігівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» повсякчас стоятиме на сторожі інтересів своїх працівників, поліпшуючи умови їхньої праці і підвищуючи добробут кожного.

 

Тож зі святом, вас, шановні поштовики! Із Всесвітнім днем пошти!

 

З найкращими побажаннями –
директор Чернігівської дирекції
УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний.