Шановні працівники поштового зв’язку Волині!

????????????????????????????????????

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

 

Сьогодні українське державне підприємство поштового зв’язку Укрпошта є одним із найвагоміших підприємств в Україні, яке постійно вдосконалює технологічні процеси обслуговування і транспортування, щоб якнайскоріше доставити пошту до своїх клієнтів, запроваджує нові та покращує існуючі послуги.

 

Незважаючи на велику завантаженість, вимоги та труднощі, які виникають в роботі поштовий колектив працює як злагоджена єдина система, де від старанної праці кожного залежить успіх та якість надання послуг. Працівники пошти завжди прислуховуються до зауважень, побажань і пропозицій громадян, налагоджують взаємовигідну співпрацю, дбають про зручність отримання поштових послуг та зміцнення довіри споживачів.

 

Ви, шановні поштовики, виконуєте нелегку, але вкрай необхідну людям роботу, бо добре розумієте, наскільки важливо вчасно доставити періодичні видання, кореспонденцію, пенсійні кошти тощо. Поштовий зв’язок – це галузь, де працюють люди, всією душею віддані поштовій справі.

 

Висловлюю вам вдячність і подяку за дійсно самовіддану і кропітку роботу! Бажаю міцного здоров’я, щастя, душевної щедрості та невичерпної енергії у вашій нелегкій праці. Хай завжди зігріває вас тепло людської подяки за добрі справи, а праця множить добробут вашої родини!

 

 З повагою Олег Гавришків

в.о. директора Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта»