Шановні споживачі!

news908708-4

 

Івано-Франківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв”язку “Укрпошта” повідомляє, що з 7 вересня 2016 року розпочалася передплата періодичних друкованих видань на 2017 рік.

 

Запрошуємо Вас оформити передплату на періодичні видання України, країн СНД, далекого зарубіжжя, обласні , міські та районні видання.
Передплатити видання можна у кожному відділенні поштового зв’язку області.

 

Передплата на 2017 рік проводиться у такі терміни:

 

На видання Каталогу України – до 16 грудня 2016 року

 

На видання Каталогу зарубіжних країн:

 

адресної системи експедирування – до 07 грудня 2016 року
карткової системи експедирування – до 08 грудня 2016 року

 

На видання Івано-Франківської області – до 25 грудня 2016 року(включно).

 

Приймання передплати здійснюється в усіх операційних залах поштамтів, відділень поштового зв’язку, в пунктах приймання передплати, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці.

 

Передплачуйте та отримуйте улюблені періодичні друковані видання через мережу УДППЗ “Укрпошта”!

 

Ви також можете зателефонувати до найближчого відділення поштового зв’язку і листоноша допоможе Вам оформити передплату вдома чи в офісі.

 

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПЕРЕДПЛАТИ

 

При оформленні передплати Вам необхідно власноруч заповнити бланк абонемента з доставною карткою-дорученням на кожне видання окремо. Індекс, назва, вартість видання мають повністю відповідати даним Каталогів видань. Також необхідно вказати Вашу повну поштову адресу із зазначенням поштового індексу.

 

Увага! З метою організації якісної доставки передплаченого Вами видання, в достатній картці обов’язково зазначається прізвище, ім’я, по-батькові одержувача. Оплата вартості передплати здійснюється як готівкою, так і за безготівковим розрахунком у гривнях.

 

ПЕРЕДПЛАТА ВИДАНЬ УКРАЇНИ

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що у Каталогах періодичних видань на 2017 рік, для видань, зазначена вартість видання з урахуванням його доставки. У цьому випадку передплатна вартість визначається безпосередньо працівником зв’язку при оформленні передплати в залежності від терміну, на який оформлюється передплата і складається з вартості видання з доставкою та вартості приймання передплати.

 

Вартість приймання передплати на періодичні видання (за 1 абонемент) в залежності від терміну становить:

 

на 1 місяць – 0,95 грн.;
на 2-3 місяці – 2,15 грн.;
на 4-6 місяців – 2,60 грн.;
на 7-12 місяців – 4,00 грн.

 

На видання, що мають в каталозі позначку (**), вказана кінцева передплатна вартість, яка визначена відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» і вже враховує як вартість видання з доставкою, так і вартість приймання передплати.