З Днем захисника Вітчизни!

14 жовтня

Чернігівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» вітає чернігівську громаду зі славетними святами – Днем захисника Вітчизни, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

 

Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір завжди була покровителькою і заступницею наших козаків – захисників України.
Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. У найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво було справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі і державницьких традицій своєї Вітчизни. Упродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію.

 

Саме з козацького роду вийшли відомі усьому світові діячі національного відродження та визвольного руху України. І донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції своїх пращурів, що є для нас зразком відданості рідній державі. В умовах неоголошеної війни на буремному Сході нащадки українських козаків, демонструючи доблесть і героїзм, боронять українську землю, захищають територіальну цілісність країни.

 

Ми пишаємось, що серед них також були і є представники дружного колективу чернігівських поштовиків.

 

Тож зі святом вас, гідні нащадки великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!

 

Міцного усім здоров’я і наснаги у відродженні кращих національних традицій і слави нашої рідної України.

 

Нехай єднає нас віра у краще майбутнє і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

 

Від імені Чернігівської дирекції
УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний.