Шановний Дмитре Йосиповичу!

300_190_536b18d5e24b5

Колектив поштовиків Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» щиро вітає Вас з 70-річним ювілеєм!

 

Ми знаємо Вас не тільки як компетентного керівника, знаючого і вправного фахівця, але і як сучасну, добру, товаристську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і спитати, бути вимогливим і добродушним.

 

Від усього серця бажаємо Вам козацького гарту, сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров’ям та радісним настроєм.

 

За 25 років вкладено чимало сил у розвиток «Гарту», тому бажаємо щоб поряд з Вами завжди була працьовита, віддана, випробувана у штормах славна і вірна команда. Газета нині користується заслуженою повагою в усіх районах нашої області, тому що своїми здобутками видання зобов’язане насамперед щоденній клопіткій роботі журналістів, яким притаманні високий фаховий рівень та активна життєва позиція.

 

Саме завдяки Вашому натхненню і професійному баченню газета «Гарт», яка також святкує свій ювілей – 95 років, має своє неповторне обличчя і багатотисячну аудиторію читачів газети. За цей час газета пройшла непростий, проте яскравий шлях, зробила вагомий внесок у справу становлення громадянського суспільства.

 

Хай буде так і надалі! Творчих вам здобутків та щедрих благодійників. І нехай та добра справа, яку ви самовіддано робите, знаходить відгук у серцях вдячних шанувальників ще не один десяток років.

 

З Днем народження!