Щирі вітання…

IMG_4316

Мене звати Мар’яна, я учениця 10 класу. Мені б дуже хотілося розповісти кілька слів про своїх маму і бабусю, та про їхнє покликання – працювати на пошті. Так-так, саме покликання, адже працювати з такою самовіддачею і таким завзяттям як мої рідні, інакше це не назвеш.

 

Моїй бабусі, Синишин Ользі Михайлівні, нещодавно виповнилося 57 років, з них – 36 років вона пропрацювала у лавах поштового зв’язку. У 1980 р. почала з учня оператора поштового зв’язку, пізніше – начальником відділення поштового зв’язку, а з 1999 р. – інструктор з експлуатаційних питань.

 

Моя мама, Меленюк Марія Мирославівна – прямий поштовий нащадок. Дитинство вона проводила здебільшого біля своєї мами (моєї бабусі) на роботі. Ще з дитячих літ їй подобалася робота з документами, і тому в даний час вона займається улюбленою справою, вона – оператор поштового зв’язку групи обробки та контролю первинної документації.

 

Робота поштовиків – нелегка. Кожного дня ці невтомні трудівниці, а це здебільшого жіночки, трудяться на теренах поштового зв’язку: одні – в операційних залах, інші – в адміністраціях, але найважче – листоношам, адже кожного дня, в погоду чи негоду, до кожної оселі вони несуть газети, листи, пенсію, необхідні товари народного споживання і разом з тим – хороший настрій.

 

З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня – мені дуже хочеться привітати, передусім своїх найрідніших матусю і бабусю, та всіх трудівниць поштового зв’язку. Побажати їм міцного здоров’я, терпіння, добробуту їхнім сім”ям та родинам, натхнення, рідної вільної землі під ногами та мирного неба над головою.

 

З повагою – їх донька та онучка, Мар’яна!