Швидше, вище, сильніше!

Для того, щоб добре працювати та досягати позитивних результатів у роботі, колектив повинен бути злагоджений та дружний. Одним з найкращих способів визначити характер, силу та витримку колег є організація спортивних змагань. Доброю традицією стало проведення спартакіади працівників Вінницької дирекції, яка пройшла 31 серпня у приміщенні спортивного комплексу «Колос».

 
IMG_9120

 

Спартакіаду відкрила директор Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Костюк Наталія Петрівна. У вітальному слові Наталя Петрівна наголосила, що головне – це об’єднання і командний дух. Директор побажала усім гарного настрою, адже кожен, хто взяв участь у спартакіаді уже переможець.

 

У змаганні прийняли участь команди центрів поштового зв’язку, Поштамту та дирекції. Підтримували спортсменів колеги, родичі та друзі. Комплекти нагород розігрувались серед жінок та чоловіків у п’яти видах спорту.

 

Найсильнішими в гирьовому спорті, згідно вагової категорії стали: Бринзевич Віталій (ЦПЗ №6 Тульчин) та Тарасюк Микола (ЦПЗ №5 Гайсин).

 

Віртуозну гру у шашки продемонстрували Побігуща Людмила (ЦПЗ №7 Бершадь) та Якубовський Віталій Феліксович (дирекція).

 

Найспритнішими у грі з настільного тенісу стали серед жінок – Станчак Віта (ЦПЗ №6 Тульчин), а серед чоловіків – Федоров Віктор (дирекція).

 
IMG_8971

У армреслінгу, у відповідності до вагових категорій перемогли: Цінський Віталій (дирекція), Вихристюк Олександр (ЦПЗ №5 Гайсин).

 

Найшвидшою жінкою з легкої атлетики стала Лонська Юлія (ЦПЗ №2 Калинівка), а серед чоловіків – Гуменний Олександр (ЦПЗ №7 Бершадь).

 

Переможцем за загальним командним заліком стала команда ЦПЗ № 6 Тульчин, яка проявила високу згуртованість та справжній командний дух.

 

Всі переможці отримали золоті, срібні та бронзові медалі, дипломи та кубки, а ще – запал на чергові рекорди.

 

Працівники поштової галузі Вінницької області в черговий раз продемострувани своє вміння організовувати дозвілля. Керівник дирекції вручила переможцям нагороди, подякувала за участь та достойне змагання, побажавши успіхів як у роботі, так і в майбутніх спортивних досягненнях.