Спеціальне погашення немаркованого художнього конверту до Всесвітнього дня вишиванки

123456

Українське публічне акціонерне товариство поштового зв’язку «Укрпошта» відзначає найважливіші події, що відбуваються в житті нашої країни, проведенням погашення поштових марок та конвертів, спеціально виготовленим до урочистої дати поштовим штемпелем, який існує тільки один день.

 

Спеціальне погашення марок і конвертів є своєрідним внеском «Укрпошти» в історію регіону та її увічнення у предметах філателії.

 

З нагоди відзначення Всесвітнього дня вишиванки, у відділенні поштового зв’язку №1 м. Черкаси відбулося урочисте погашення спеціальним поштовим штемпелем художнього немаркованого конверту та марки «Посткросінг. Вітання з України».

 

Перші пам’ятні відбитки на конверті, присвячені Всесвітньому дню вишиванки, зробили: почесний гість завідуюча відділу етнографії Черкаського обласного краєзнавчого музею Наумчук Вікторія Миколаївна та перший заступник директора Черкаської дирекції ПАТ «Укрпошта» Єзик Роман Миколайович.

 

«Спеціальне погашення має важливе історичне значення, адже це пам’ять про символічну подію, яка навіки залишиться на конверті і розійдеться не тільки по всій Україні, а й по світу. Конверти з відбитком святкового штемпеля займуть почесні місця в колекціях філателістів з усього світу», – зазначив перший заступник директора Черкаської дирекції ПАТ «Укрпошта» Єзик Роман Миколайович.