Спеціальне погашення з нагоди святкування 20 річниці з Дня ухвалення Конституції

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Сьогодні з нагоди святкування 20 річниці з Дня ухвалення Конституції України у Полтавській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулось урочисте спеціальне погашення оригінальної марки, присвяченої ювілею головного закону нашої держави. В заході взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко, керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас та очільник Полтавської дирекції УДППЗ “Укрпошта” Олександр Мазур.

 

Захід розпочався із демонстрації відеозапису роботи Верховної Ради в ніч з 27 на 28 червня 1996 року, коли було прийнято Конституцію України. Ведучий урочистостей, викладач Полтавського педагогічного університету Гліб Кудряшов розповів про значення слова конституція та про першу конституцію Пилипа Орлика.

 

“Вважаю, що Україна за ці 20 років відбулася, як держава, ми відбулися, як нація. Сподіваюся і щиро бажаю, що в Україну нарешті прийде давно очікуваний мир. Сьогоднішнє святкування ми розпочали біля пам’ятника Мазепі, який зробив велетенський вклад у становлення державності України, боровся за її незалежність. Сьогодні згадуємо Пилипа Орлика, творця першої Конституції”, – наголосив Валерій Головко.

 

Очільник Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Мазур зазначив, що Укрпошта, виготовивши художній конверт з оригінальною маркою та провівши її погашення спеціальним штемпелем, з гордістю долучається до святкувань з нагоди 20 річчя Конституції України – головного документа нашої країни,який визначає основні права та свободи людини і громадянина, окреслює найважливіші суспільні цінності, територіальний устрій та демократичні засади розвитку держави.