Спеціальне погашення

SL373501 SL373507 SL373511 Изображение 014 Изображение 037 Фото4175

23 серпня 2016 року у приміщенні віддлення поштового зв’язку Сєвєродонецьк-6 Луганської дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулося спеціальне погашення, поштової марки «Краса і велич України. Залізничний вокзал, м. Луганськ» та поштового блоку «Краса і велич України. Луганська область» з чотирьох марок.
Урочисте спецпогашення проводилось в День Державного Прапора України та на передодні 25-тої річниці Незалежності України.

 

Цей захід став значимим для м. Сєвєродонецька та його мешканців ще і тим, що проходив вперше в місті за всю його історію. Право проведення спеціального погашення поштовим штемпелем першого дня було надано шановним гостям Заступнику голові Луганської обласної державної адміністрації Косинському Роману Валерійовичу та Заступнику міського голови Гавриленко Андрію Анатолійовичу.

 

«Такі події мають немале значення, насамперед для державності України. Цим ми ще раз нагадуємо, що Луганська область була, є і буде невід’ємної частиною єдиної та неподільної України», – сказав Роман Косинський під час заходу, «Бажаємо кожній родині щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави. Процвітання та миру нашій рідній Україні».