Спецпогашення «Балонна пошта. 9-й політ» у Пирогово

431

З нагоди проведення Міжнародного етнофестивалю «Країна мрій», 20 червня у Національному музеї народної архітектури та побуту Пирогово відбулося спецпогашення «Балонна пошта. 9-й політ». «Власна марка» та спеціальний поштовий штемпель виготовлені Укрпоштою до свята.

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Родзинкою фестивалю стала можливість відправити побажання своїм рідним та друзям за допомогою балонної пошти. Доставка листів здійснювалася на аеростатах, які піднімалися в небо в рамках фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія». Крім того, на усіх поштових відправленнях під час польоту проставлено відбитки бортового штемпеля.

 
IMG_2053

Усі гості свята мали унікальну можливість придбати українські поштові марки, які неодноразово здобували високі міжнародні нагороди, тематичні конверти, яскраві листівки, а також ексклюзивну філателістичну продукцію – презентаційні книги з поштовими марками України, подарункові рамки з марками та сувенірні буклети.

 
IMG_2060

З метою підтримки дітей, батьки яких загинули на Сході, дорослі та малі відвідувачі «Країни мрій» могли написати «Сонячного листа». Основою спільного проекту Укрпошти та ГО «Центр соціального лідерства» є листування між дітьми (сім’ями) загиблих Героїв та дітьми-однолітками (сім’ями) волонтерів як один з найкращих способів відновити моральний та психологічний стан дітей, які переживають біль втрати батьків.

 

Придбати унікальну поштову марку, конверт, написати листа власноруч з побажаннями здійснення мрій, а потім відправити все це на повітряній кулі високо під хмари міг кожен, хто завітав на «Країну мрій 2015».