Спецпогашення «Дні Ханжонкова»

04.09. 2015 р. в м. Слов’янську Донецька дирекція «Укрпошти» презентувала спецпогашення «Дні Ханжонкова».

 
d3

Сьогоднішня подія присвячено творцеві кіноіндустрії, засновнику «Ялтинської кіностудії» Олександру Ханжонкову.

 

Олександр Олексійович поставив такі фільми, як «Драма в таборі підмосковних циган» (1909 г.), «Оборона Севастополя» (1911 г.) і так далі. Традиційно акції «Дні Ханжонкова» проходять у Макіївці, де в 1877 році народився сценарист і режисер.

 
d2

«Цим спецпогашенням ми хочемо сказати, що Донбас це Україна, Донецька область єдина і ми зробимо все, щоб в Україні не було ні війни, ні горя, ні розрух. Будемо максимально пропангудувати любов до Батьківщини, до тих людей, які тут народилися і тут творили. Дай бог, щоб цього року Донецька дирекція повернулася в наше рідний улюблене місто», – поділився заступник директора Донецької дирекції Юрій Іванович Карпенко.

 
d1

Подію відвідали відомий Слов’янський філателіст Юрій Піддубний і голова асоціації філателістів Краматорська Едуард Сополков. Разом з начальником центру поштового зв’язку м. Слов’янськ Світланою Болотовой і Юрієм Карпенко, вони поставили свої підписи на конвертах з відбитком спеціального штемпелю, тим самим підкресливши історичність події.

 

Печатка із зображенням заставки фільмів ательє Ханжонкова розроблена спеціально до сьогоднішньої події. Тобто, конверти з цим відбитком мають не тільки філателістичну, але й історичну, матеріальну цінність.

 

«Є така формула: якщо ви добре знаєте історію своєї рідної країни, то в житті такі проблеми як війна ніколи не відбудуться. Країни, які знають свою історію, розвинені і успішні. Ми повинні зробити все для того, щоб наші діти бездоганно знали історію України. Нехай це подія об’єднає всю нашу Донецьку область і об’єднає нашу країну», – завершив захід Юрій Карпенко.