Співпраця «Укрпошти» з міськими органами влади

1

25 грудня в Центрі поштового зв’язку №7 (м. Павлоград) ДД УДППЗ «Укрпошта» відбулась нарада, на якій були присутні в.о. директора Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Гулян Ваграм Генрихович та міський голова Павлограду Вершина Анатолій Олексійович. В цей же день було представлено виконуючим обов’язки начальника Центру поштового зв’язку №7 Щербину Анатолія Станіславовича.

 

На нараді обговорювались проблемні питання поштового зв’язку в Павлоградському регіоні та шляхи їх вирішення.

 

Присутні працівники Центру поштового зв’язку мали змогу поспілкуватись з міським головою, обговорити питання, які стосуються функціонування поштової мережі та покращення умов обслуговування наших споживачів. В результаті зустрічі міський голова зі свого боку пообіцяв всебічну підтримку та допомогу регіональним відділенням «Укрпошти».

 

Анатолій Олексійович привітав всіх поштовиків з наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажав колективу успіхів у їх відповідальній роботі та досягнення намічених цілей в процесі корпоратизації.

 

Ваграм Генрихович висловив подяку всім за старанну працю та побажав виконання всіх планових показників в наступному році, сімейного затишку та благополуччя.