Старт Всеукраїнської акції «За мир в єдиній Україні!» на Тернопільщині

Напередодні Всесвітнього дня пошти, що відзначається 9 жовтня, на всій планеті традиційно прийнято писати листи. Цього року Укрпошта запрошує українців долучитися до акції «За мир в єдиній Україні» та написати листа з побажаннями миру та єдності.

 

8 жовтня 2014р. о 13.00 год. стартувала всеукраїнська акція «За мир в єдиній Україні», яку оголосило Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» і на Тернопільщині.

 

Урочисто зачитав лист звернення до народу України від імені поштовиків Тернопільщини – виконуючий обов’язки директора Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Михайло Маліновський:

 

Народу України!

 

Вас вітає Тернопільщина, – земля славетних українців, мальовничих краєвидів і безмежної любові до святинь наших предків.

 

Кожна людина хоче жити в мирі й спокої у своїй країні. У сучасному світі навряд чи існує явище, яке шкодить більше, ніж війна. Можна довго перераховувати збитки від неї й негативні наслідки, але все ж, з будь-якої ситуації є вихід.

 

Ситуацію в Україні може змінити наш волелюбний народ, який і є творцем історії. Бажання жити в мирі – єдина передумова сильної демократичної держави. Звичайно, миротворцями бути нелегко, але вкрай необхідно, і тоді ми зможемо досягнути бажаного результату.

 

У кожній цивілізованій державі народ є найбільшою цінністю, найдорожчим скарбом, який відображає і втілює дух нації. Український народ завжди прагнув миру собі та своїм сусідам, тому і не ступав на чужу землю, не був завойовником. Та, на жаль, і справжнім господарем на своїй землі не був. На долю нації випали нелегкі випробування, але це тільки загартувало наш дух.

 

Сьогодні заради миру в нашій країні та світі насамперед потрібно об’єднатись, щоб бути сильними, сміливими та непереможними. Недаремно ж народна мудрість стверджує: «Сила народу в єдності». Тепер, як ніколи раніше, нам потрібно бути єдиними, однодумними, щоб згуртуватись у непоборну націю, яка здатна себе захистити і дати відсіч ворогу. Кожному з нас нарешті потрібно усвідомити свою відповідальність за долю країни, за наше майбутнє. Ми зобов’язані його зробити мирним і щасливим, тому повинні стати пліч-о-пліч на захист своєї держави. Пам’ятаймо, що українці – нащадки славних предків, і в наших жилах тече козацька кров, яка і сьогодні гуртує від цих жахливих подій. Не забуваймо, що ми успадкували волелюбний дух, який спонукує нас до боротьби за правду і волю, за гідне місце під сонцем на рідній землі.

 

За мир в єдиній Україні!

 

З повагою

 

Поштовики та жителі Тернопільщини.

 

08.10.2014р.

 

На адресу дирекції надійшли листи миру від дітей Тернопільщини, які були направлені на адресу оргкомітету Укрпошти.

 

Під час церемонії, урочисто було здійснено кур’єром дільниці кур’єрської доставки виїмку всіх листів із спеціальної скриньки, для передачі листів на доставку в усі регіони України.

 

Листи миру та єдності можна адресувати друзям або близьким, незнайомим людям у будь який куточок України лише зазначивши індекс обраного населеного пункту та помітку «За мир в єдиній Україні» або надсилати на адресу: Оргкомітет акції «За мир в єдиній Україні», вул. Хрещатик, 22, Київ 01001. Листоноші Укрпошти на власний розсуд зроблять приємний сюрприз жителю даного населеного пункту, доставивши йому такого листа.

 

Пошта завжди об’єднувала людей. Кажуть, що лише листи, написані власноруч, – справжні. Надішліть частинку своєї любові співвітчизникам у різні куточки України з побажаннями миру та єдності.

 

Акція з написання листа-побажання проводиться до 01.01.2015 року. Кращі листи, що надійдуть до організаційного комітету будуть опубліковані у корпоративному виданні – газеті «Поштовий вісник» та на сайті Укрпошти.