Стартує акція «100 гривень за переказ»

З 17 листопада по 29 грудня 2015 року Укрпошта проводить акцію для всіх клієнтів послуги переказу коштів з картки на картку.

 

В період дії акції кожен, хто здійснить on-line переказ на сайті Укрпошти на картки своїх рідних, друзів, колег, візьме участь в розіграші подарункових карток номіналом 100 гривень.

 

Для участі в акції необхідно скористатися послугою переказу коштів з картки на картку за допомогою сервісу переказів, розміщеного на сайті Укрпошти. Учасники акції, які здійснять перекази на найбільшу суму, отримають можливість отримати подарункову платіжну карту номіналом 100 грн.

 

Учасники, що в період дії Акції здійснять переказ на суму більше ніж 1 000 гривень, отримують право на гарантований подарунок – ексклюзивну платіжну картку «Штука».

 

Розіграш подарункових карток номіналом 100 гривень буде проводитись за допомогою випадкової вибірки random.org серед 50 учасників, що здійснили найбільше переказів та відбудеться 29.12.2015 року. Після відбору організатори акції зв’яжуться з переможцями.

 

Деталі проведення акції розміщені тут.

 

Переказуйте кошти та вітайте свої близьких з Новим роком разом з Укрпоштою!