Створюймо поштовий музей разом!

1

З 01 липня до 31 грудня 2016 року Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» проводитиме Всеукраїнську акцію «Створюємо поштовий музей», яка спрямована на пошук експонатів для музейного фонду пошти.

 
2

Учасниками Акції можуть стати всі охочі незалежно від віку, сфери діяльності та роду занять. Для цього потрібно надати для участі різноманітні поштові предмети та особисті речі поштовиків, які мають історичну цінність та значення для вивчення історії пошти, а саме: формений одяг, взуття, сумки, канцелярське приладдя, поштові марки, штампи, відбитки штемпелів, тощо. Предмети для участі в Акції передаються безкоштовно для постійного зберігання в Укрпошті. Всі експонати, що зберігаються в УДППЗ «Укрпошта» міститимуть відомості про джерела їх походження та інформацію про людей, що передали їх на постійне зберігання.

 

Заключний етап Акції та визначення переможців відбудеться протягом 15 – 30 грудня 2016 року. Учасники Акції, чиї експонати стануть переможцями в заключному етапі, будуть відзначені пам’ятними подарунками.

 

Детальніше про положення про Акцію, її перебіг та підсумки можна дізнатися зі сторінок газети «Поштовий вісник», на корпоративному сайті підприємства за посиланням www.ukrposhta.ua та за телефоном (061) 233-20-08 у відділі продажу послуг.

3