Сумлінна праця – запорука успіху

Минулого тижня відбулось засідання керівництва Полтавської дирекції УДППЗ “Укрпошта” з начальниками структурних підрозділів усієї Полтавської області, на якому було підбито підсумки роботи за І квартал 2015 року, і накреслено завдання на наступний період.

 

Засідання проходило під головуванням директора Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Миколи Хоменка. У нараді брали участь заступники директора по напрямках, начальники відділів і служб дирекції та керівники ЦПЗ, ЦВПЗ.

 

Метою наради була оцінка господарчої діяльності дирекції за звітній період, виявлення чинників, що позитивно, чи негативно впливають на показники роботи колективу, оптимізація та активізація зусиль спрямованих на виконання планових показників.

 

В ході проведення засідання були розглянуті питання по всім напрямкам діяльності та послугам, які надаються підприємством.

 

Окрему увагу приділили питанню показників якості, так за І квартал 2015 року до Полтавської дирекції УДППЗ ”Укрпошта” на роботу відділень поштового зв’язку надійшло заяв та звернень у кількості -182 од., в тому числі з Генеральної дирекції та урядові установи – 32 од, через Call-centre «УДППЗ «Укрпошти» – 150 од. У порівнянніі, за відповідний періоду минулого року надійшло 145 звернень.

 

Біля 89% із усієї кількості звернень мають інформаційно-довідковий характер, а саме: надання інформації про місце знаходження поштового відправлення, підтвердження дати вручення ПВ, відображення події вручення в системі «Он-лайн сервіс «Відстеження пересилання ПВ» на корпоративному сайті УДППЗ «Укрпошта».

 

З вини працівників зв’язку за І квартал 2015 року звернень не було ( у порівнянні за відповідний період минулого року 1 звернення).

 

Підсумовуючи засідання, директор Микола Хоменко зазначив, що пошта, як і раніше, продовжує виконувати соціальну функцію, а в деяких населених пунктах є єдиним соціально-культурним об’єктом. Тож високий рівень довіри населення до поштової галузі має спонукати працівників дирекції не зупинятися на досягнутому та спрямовувати свою багатопланову діяльність на підвищення іміджу Української пошти.