СВІТ ЗАХОПЛЕНЬ

На фото: куратор проекту і автор ескізу О.В.Тимошенко, майстриня художньої вишиванки О.М.Гончаренко.

На фото: куратор проекту і автор ескізу О.В.Тимошенко, майстриня художньої вишиванки О.М.Гончаренко.

Нещодавно на Харківщині пройшов незвичайний конкурс на кращу вишивку хрестом «Візерунком стане рідний край». Майстри народної вишивки із 27-и районів Харківської області створили унікальну мапу області розміром 3х3 метри. Півтора роки копіткої роботи організаторів проекту та умільців художньої вишивки завершилось підбиттям підсумків за допомогою Інтернет -голосування. Перемогу більшістю голосів отримала робота майстрині Валківського району, інженера групи технології послуг ЦПЗ № 7 Харківської дирекції Гончаренко Ольга Миколаївна.

 

На фото: куратор проекту і автор ескізу О.В.Тимошенко, начальник відділу культури і туризму РДА В.П. Шевченко, майстриня художньої вишиванки О.М. Гончаренко з онукою Елею.

На фото: куратор проекту і автор ескізу О.В.Тимошенко, начальник відділу культури і туризму РДА В.П. Шевченко, майстриня художньої вишиванки О.М. Гончаренко з онукою Елею.

Для колег-поштовиків Ольга Миколаївна досвідчений працівник, ажде розпочала свою трудову діяльність після закінчення Харківського технічного училища зв`язку № 2 в 1979 р. заступником начальника поштового вагону. З тих пір життєвий шлях Ольги Миколаївни пов`язаний із поштою. За ці роки освоїла не одну поштову спеціальність. Працювала оператором, 24 роки – начальником ВПЗ Валки-1, інструктором поштового зв`язку, а зараз Ользі Миколаївні підпорядковано 31 відділення поштового зв`язку Валківського та Коломацького районів.

 

Життєвої енергії та оптимізму цієї жінки можна тільки позаздрити. Ольга Миколаївна – турботлива мати та бабуся, чудова господиня.

 

Після роботи та хатніх клопотів, – розповідає майстриня, я сідаю до вишивки і відпочиваю душею, буває схаменусь вже на світанку. Свої роботи Ольга Миколаївна дарує друзям та колегам, а разом з ними тепло своєї душі.

 

Багато зараз проблем в поштовому господарстві, але коли керівник не шукає причини чого не зроблено, а навпаки налаштований на роботу, то всі труднощі можна подолати, коли є порозуміння і повага колективу. Саме така наша Ольга Миколаївна, тому не випадково саме її – неодноразову учасницю обласних конкурсів, ярмарок обрали Валківчани для виконання такої відповідальної роботи, і як зазвичай Ольга Миколаївна не підвела.

 

Задум куратора проекту Ольги Тимошенко наша майстриня виконала бездоганно. В своїй роботі Ольга Миколаївна відобразила свій рідний край – це і старовинна дворянська садиба 18 ст. Старий Мерчик, що потонула у квітучих садах, природні багатства краю – дендропарк «Литвинівка» та заповідне урочище «Довжик», а сучасне життя району символізує його герб, який відображає провідні галузі економіки – сільське господарство та нафтогазовидобування.

 

Колектив Харківської дирекції вітає Ольгу Миколаївну з перемогою і бажає творчого натхнення, успіхів в роботі, миру, щастя та добробуту.