«Світу – сміх!»

Під таким лозунгом в Одесі на минулому тижні завершила свою роботу Гуморина-2016.

 

Якби в Україні проводився рейтинг добрих подій минулого тижня, то неодмінно б одеська Гуморина опинилася у числі лідерів. Після дворічної перерви вона тріумфально повернулася до Південної Пальміри, перетворивши місто на кілька днів у казку, де панувала атмосфера гумору та гарного настрою.

 

Без сумніву можна сказати, що найяскравішою подією став фестиваль клоунів и мімів «Комедіада». Цікаво, що Одеська дирекція УДППЗ «Укрпошта» брала активну участь у відкриті цього фестивалю. Гуморина стартувала у Будинку клоунів 31 квітня. Вона розпочалася урочистим відкриттям VI Міжнародного фестивалю клоунів і мімів “Комедіада”. По червоній клоунській доріжці представляли себе глядачам клоуни та міми із 12 країн світу, з перших же хвилин створюючи атмосферу тепла, любові і добра!

 
????????????????????????????????????

Саме таке завдання – подарувати всім оптимізм, підтримку, єднання – і ставили організатори фестивалю. Про це сказав на церемонії його відкриття президент фестивалю «Комедіада», народний артист України Георгій Делієв. Що стосується єднання, то тут у «Комедіади» та Укрпошти мета одна – єднати серця. Невипадково відразу після офіційного відкриття фестивалю Георгій Делієв запросив на сцену представників Одеської дирекції Укрпошти для презентації «Власної марки». Представила її т.в.о. директора Одеської дирекції Наталія Приходько, яка підкреслила, що завдяки марці про «Комедіаду» узнають у різних куточках світу.

 

Одеську Гуморину важко уявити без Всесвітнього клубу одеситів. За традицією він провів День відкритих дверей. Цього року почесними гостями клубу стали і поштовики. Т.в.о.діректора Одеської дирекції Укрпошти Наталія Приходько презентувала «Власну марку», присвячену Всесвітньому клубу одеситів. Разом із очільником Одеської пошти свої підписи на конверті з новою маркою поставили віце-президенти клубу Євген Голубовський, Валерій Хаїт та директор клубу Олена Павлова. Нова марка була відправлена президенту Всесвітнього клубу одеситів – Михайлу Жванецькому.

 
12924445_1724193571185768_377779910248310127_n

Програма Гуморини 2016 відрізнялася від попередніх великою різноманітністю, тому всі одесити і гості міста знаходили для себе щось цікаве. Присутні брали участь в танцювальному флешмобі «7х40», фотосушці одеських афоризмів, розмальовці глобуса Одеси. Дуже вразила виставка живих скульптур на Приморському бульварі. Свої смаки задовольнили не тільки «гурмани» гумору, а й ласуни. 120-кілограмовий торт із зображенням одеських пам’яток і навіть … одеських жартів постав перед одеситами. Уявіть, як це з’їсти одеський жарт!

 

На Гуморині 2016 одесити й гості міста значно поповнили свій запас гарного настрою. Важко не погодитися із одним із лідерів комік-трупи «Маски» Георгієм Делієвим , що гумор об’єднує людей, створюючи атмосферу радості та любові.