Своєчасна і якісна виплата пенсій – спільне завдання поштовиків та Пенсійного фонду

В найбільшому з центрів Київської області – ЦПЗ №1м. Біла Церква, в рамках підписаного з Пенсійним фондом меморандуму, 3 квітня 2015 року відбулась зустріч працівників поштових відділень та територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Київській області.

 

Спільна нарада була присвячена питанням забезпечення своєчасної та якісної виплати пенсій, як у Білоцерківському, Рокитнянському, Сквирському та Таращанському районах, так і в цілому у Київській області.

 

Необхідність проведення такої наради назрівала давно, а останні події введення тимчасової адміністрації щодо низки банківських установ, пришвидшили її проведення. 24 березня Пенсійний фонд України в Київській області звернувся з проханням терміново здійснити виплату понад 4 тис. пенсіонерам, які до цього часу отримували кошти через банк Київська Русь. Трохи раніше, поштовики вже перебрали на себе обслуговування пенсіонерів Дельта Банку і, вкотре, довели своє вміння мобілізувати зусилля і в обмежені терміни якісно виконати замовлення.

 

Сьогодні в Київській області 1650 листонош здійснюють доставку пенсій, пошти до 1182-х населених пунктів та 270 тис. пенсіонерів. Жодна банківська структура не має такої розгалуженої мережі та не здійснює доставку коштів додому. До того, ж отримання пенсій на пошті має низку переваг, особливо для жителів невеликих районних центрів та сільських населених пунктів – не потрібно йти до банку, стояти у чергах чи шукати банкомат, є можливість отримати через листоношу комплексне обслуговування.

 

Довіра до державних інститутів, до яких відноситься, звісно, і пошта, в умовах нестабільного фінансового ринку стає все більшою. Виходячи з цього, поштовики готові показати більш високий потенціал і якість роботи. Зрозуміло, що людський фактор не відпадає, проте він може бути мінімізований. Тому, уважно обговоривши проблемні питання та провівши «роботу над помилками», які не є критичними, проте потребують постійної уваги, визначили основні напрямки подальшої співпраці для покращення результатів.

 

Прийнято спільне рішення продовжити проведення регіональних сумісних нарад, організовувати з представниками ПФ навчання для листонош, розміщувати у відділеннях інформацію для пенсіонерів про умови отримання пенсії на пошті, в т.ч. по дорученню, порядку учинення розписок про отримання пенсій, а також, продовжити роботу щодо перегляду виплатних відомостей для забезпечення рівномірного навантаження по дням виплати.

 

Приємно констатувати, що всі питання на нараді вдалося обговорити коректно і зважено, бо маємо спільне завдання – забезпечити своєчасну виплату пенсій та поліпшувати обслуговування літніх людей. На цьому й ґрунтувалися прийняті в результаті наради рішення. Зокрема учасники домовилися дотримуватися чесної конкуренції та сумлінно виконувати свої обов′язки.