Святкування Дня Святого Валентина

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Напередодні святкування, 12 лютого, Дня Святого Валентина у відділенні поштового зв»язку Івано-Франківськ 18 обласного центру відбулася святкова акція «День Святого Валентина». Всі охочі при придбанні поштової марки та конверта отримали безкоштовну листівку «валентинку». Окрім безкоштовної «валентинки» отримали в подарунок стікер з чаєм « Less Spoon».

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14 лютого молодь і не тільки молодь в Україні святкує день закоханих. День Святого Валентина – надзвичайте свято, тому що закохані отримують ще одну можливість сказати один одному про свою любов та почуття.

 

Свято «Святого Валентина» освітлює людей любов’ю і щастям, робить їх романтичними та добрими.

 

У День Святого Валентина закохані пари обмінюються невеликими подарунками: листівками, іграшками, повітряними кульками та дарують квіти. Всі ці подарунки роблять у формі сердечок, тому що червоне серце – символ любові.

 

Протягом дня, бажаючих підписати й відправити коханій людині безкоштовно отриману листівку «валентинку» було дуже багато. Крім того, на святкування Дня Святого Валентина завітали учні 10 класу Природничо-математичного ліцею м. Івано-Франківська.

 

Зі святом кохані, любимі! Укрпошта зберігає почуття!