Свято дитинства в Дніпропетровській дирекції Укрпошти

DSCN3684 DSCN3941 DSCN4051 DSCN4057 DSCN4067 DSCN3635

 

Щире та веселе свято дитинства завітало до Поштамту м.Дніпропетровська та всіх центрів поштового зв’язку Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта», прокотившись яскравою хвилею сміху по всій області!

 

У рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» провела ряд заходів, серед яких відбувся конкурс дитячого малюнка на асфальті!

 

Першокласники СЗШ №1 м. Дніпра завітали до Поштамту, щоб відсвяткувати свій перший день літа. Школярики познайомились з історією виникнення пошти, дізнались більше про працю поштовиків, відвідали Музей поштового зв’язку, де не тільки змогли доторкнутися до історії, а побачити старовинні марки, листи, обладнання, пройнятися духом героїчного минулого та зрозуміти вагому роль пошти в історичному та культурно-політичному становленні нації.

 

Конкурс «Хто найрозумніший?» продемонстрував кмітливість діток та їх обізнаність в поштовій справі. Кожен намагався хутчіше підняти руку, щоб відповісти на питання. Тепер діти на літніх канікулах не тільки зможуть відправити листівочку однокласнику, а і переглянути цікаві добрі мультики про пошту.

 

Дзвінкий дитячий сміх ще більше залунав на Поштамті, коли школярики отримали крейду та почали малювати. Волошко Микола намалював нашу велику Земну кулю та куточки світу, які пов’язує поштовий зв’язок. За його словами: «Пошта потрібна людям, бо вона нас всіх об’єднує». Джерж Софійка намалювала Поштамт, бо їй дуже сподобалась екскурсія, а тому свій малюнок вона назвала «Я люблю Укрпошту!».

 

Дітвора за найкращі малюнки одержали не тільки відзнаку грамотою, а і призи, надані партнером – «видавництвом Ранок». Всі діти без винятку отримали призи від партнера за активну участь в конкурсах!

 

Бажаємо нашим маленьким натхненникам сонячного, щасливого літа та успіхів у навчанні!