Свято для любих працівниць Дніпропетровської дирекції Укрпошти!

13

Напередодні жіночого свята 4 березня відбулось урочисте привітання в.о. директора Дніпропетровської дирекції Ваграма Генриховича Гуляна з міжнародним жіночим днем всіх чарівних трудівниць. Слова подяки за старанну роботу, побажання сімейного затишку, справжнього жіночого щастя лунали з уст Ваграма Генриховича: «Любі жінки, щиро вітаю вас зі святом! Я бажаю вам кожного дня з радістю та великим натхненням приходити на роботу та заряджати вашою життєвою енергією всіх близьких та рідних вам людей. Ви всі чиїсь дочки, мами, дружини, бабусі, і нам, чоловікам, завжди потрібна ваша увага та підтримка. І сьогодні нам так хочеться про це вам нагадати. Будьте щасливі та кохані, любі жінки!»

 

Спеціально до цього дня була виготовлена листівка, якою Ваграм Генрихович привітав жінок кожного відділення поштового зв’язку області. 2 (4)

 

З нагоди свята, в.о. директора вручив подяку від генерального директора УДППЗ «Укрпошта» начальнику ВПЗ №126 (м. Дніпропетровськ) Холодовій Світлані Анатоліївні та привітав з ювілейним Днем народження (50 років) начальника ВПЗ №23 (м. Дніпропетровськ) Єрмак Еліну Віталіївну.

 

Всі присутні були вдячні за теплі привітання директору та охоче вітали один одного з наступаючим святом весни – 8 березня!

 
 
????????????????????????????????????