Свято Пасхи у Волинській пошті

IMG_2642

Святково та піднесено свято Пасхи пройшло у Волинській дирекції УДППЗ «Укрпошта». 04 травня у залі відділення поштового зв’язку Луцьк-25 усі працівники апарату дирекції та запрошені відвідувачі взяли участь у конкурсах, щоб обрати найкраще оздоблення Пасхального яйця та у чесному поєдинку визначити «Найміцніше Великоднє яйце».

 
IMG_0516

За рішенням журі найкрасивіше Великоднє яйце для конкурсу представила і перемогла Фурманюк Людмила Йосипівна – інженер відділу фінансів та економіки Волинської дирекції Укрпошти.

 

«Запеклі» змагання передували тому часу, коли у конкурсі «Найміцніше Великоднє яйце» визначився переможець. Лідером став Савчук Віктор Петрович – начальник Першого відділу Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Переможці отримали в подарунок: передплату на 2-ге півріччя 2016 року на періодику «Поштовий вісник».

 

У ці урочисті святкові дні ми радіємо та обмінюємося вітаннями, бажаючи своїм рідним, друзям та колегам радості у серцях, душевного спокою та доброти.

 

Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію і любов.