Свято вийшло веселим…

DSC_4914

Всі ми в передноворічний час чекаємо чудес і подарунків. І чудеса здійснюються. У цьому переконалися вихованці спеціальної школи № 75. Напередодні свята Святого Миколая Одеська Дирекція Укрпошти запросила їх на благодійний ранок.

 

Здавна Святий Миколай вважається покровителем дітей, опікуном моряків, сиріт і знедолених. Славиться він і своєю здатністю робити дива, за що отримав назву Чудотворця. Цього святого особливо люблять українські діти, бо ще в далекі часи він приносив їм подарунки.

 

Та й діти в боргу не залишаються. Вони писали йому листи, малювали малюнки, просили виконати найзаповітніші бажання. А з дитячими малюнками Святому Миколаю і Українському Дідові Морозу можна було познайомитися на спеціальному стенді.

 

Вихованцям школи був показаний не просто спектакль, а справжня казка, в якій наші маленькі глядачі стали ще й учасниками. Разом з казковими героями вони відправилися в казкову подорож. На цьому шляху вони подружилися з мультяшними персонажами, фокусником і дресирувальницею і її вихованцями – розумним собакою, іграшковою мавпочкою, яка перетворилася на справжнього живого кролика. Діти співали пісні й водили хоровод. За що були нагороджені солодкими подарунками.

 

– Свято вийшло веселим і добрим. Спасибі Одеській дирекції Укрпошти, – висловила свою думку завуч з виховної роботи школи № 75 Алла Вріщ. – Наші діти вже кілька років знають, що на свято Святого Миколая вони йдуть до поштовиків. Готують Святому Миколаю малюнки, пишуть листи, а потім ще довго діляться своїми враженнями.

 

Сотні листів отримав Святий Миколай і одеський Дід Мороз від дітей, які розповідали, якими вони були слухняними, як добре вчилися і допомагали батькам, а деякі розповіли навіть про свої найзаповітніших бажаннях. Наприклад, Даша Черкесова попросила снігу у Святого Миколая, «… щоб можна було кататися на санках», а Славік (прізвище своє не вказав) попросив допомогти йому стати Бетменом або … таксистом, сестрички Щурови попросили всім миру і здоров’я…

 

Святий Миколай приїхав на пошту особисто за адресованими йому листами. Він повезе їх в Одеську Резиденцію Святого Миколая, яка 19 грудня відкрилася в Савранському лісі.

 

– Протягом багатьох років на адресу Укрпошти надходили десятки тисяч дитячих листів, в яких діти розповідали про свої мрії та новорічні бажання, – прокоментував подію директор Одеської дирекції «Укрпошта» Денис Петров. – «Укрпошта» – не чарівниця, а ось чудеса робити вміє. На всі листи новорічним чарівникам зі зворотною адресою діти отримають відповіді. До речі, минулого року Святий Миколай та Український Дід Мороз отримали від одеських дітей більше тисячі листів.