Тепло дитячих душ – солдатам!

«Дорогі солдати! Дорогі наші захисники! Я з повагою звертаюсь до Вас, як до захисників нашої країни. Я маленька громадянка України, але хоч я і маленька та в мене велике серце, серце патріота. Я дякую Вам за те, що Ви захищаєте мене, мою сім’ю та моїх близьких. Я вірю в те, що Ви дорогі солдати здорові, бадьорі та головне живі, повернетесь до своїх сімей, батьків та дітей з перемогою» – Марина Петік.

 

«Шановні наші любі солдати. Ми вітаємо Вас зі святом, З Новим роком! Дуже хочемо Вам побажати здоров’я та мирного неба над головою. Дякуємо за все. Ми Вас щиро любимо і хочемо щоб Ви повернулись додому живими» – учні загальноосвітньої школи №135 м. Харків.

 

«Шановний бійцю! Пам’ятай, ти втричі сильніший, і в тричі правий. Повертайся живим» – Олексій Стрельцов.

 

Це — лише декілька з багатьох листів, які в рамках акції «Привітай солдата з Новим роком» написали маленькі харків’яни для підтримки бойового духу військовим у зону АТО.

 

Щирі і зворушливі слова вдячності людям, що ризикують своїми життями в ім’я миру і спокою в кожному будинку надійшли на адресу Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Діти різного віку написали близько двох сотень листів, зробили величезну кількість листівок, малюнків і сувенірів з побажанням мужності, успіхів, сили та хоробрості. Такі листи і малюнки необхідні бійцям не менше гуманітарної допомоги, солдати носять їх при собі як талісмани, улаштовують цілі «куточки підтримки» на блокпостах і в армійських наметах. Головне те, що несмілі дитячі строчки несуть українським воїнам віру, що їх ратний подвиг, їх пролита кров і віддані на полі бою життя — не марні.

 

Переглядаючи замальовки, на яких зображена війна, щиро хочеться щоб на дитячих малюнках завжди були тільки яскраві кольори. Але на жаль, діти не гірше нас, дорослих, розуміють, що відбувається в країні. Подібні акції украй необхідні. По-перше, це виховання в дітях дух патріотизму. По-друге, солдати, що захищають майбутнє наших дітей, повинні знати, що їх чекають удома, що їх люблять і пишаються ними.

 

Дитячі послання будуть передано в зону АТО разом з гуманітарною допомогою, що збирається як працівниками пошти, так і місцевими жителями, які приносять продукти харчування, засоби особистої гігієни та необхідні для солдат речі. Отже нехай ці сонячні малюнки стануть надійними оберегами для всіх, хто захищає нашу країну в такі непрості часи.