Тернопільська дирекція УДППЗ «Укрпошта» розширює мережу ВПЗ, у яких можна придбати страхові полюси ПрАТ «Універсальна»

З 1 грудня 2014 року Тернопільська дирекція УДППЗ «Укрпошта», яка діє від імені страхової компанії ПрАТ «Універсальна» та надає послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників авто, майна, а також від нещасного випадку розширює мережу відділень поштового зв’язку області, у яких можна оформити страховий полюс до 60.

 

В рамках програми співробітництва УДППЗ «Укрпошта» та ПрАТ «Універсальна», Укрпошта бере на себе зобов’язання з пошуку клієнтів, оформлення страхових полюсів та консультаційної роботі щодо продуктів страхової компанії «Універсальна». В свою чергу, «Універсальна» забезпечує навчання співробітників Укрпошти та інформаційну підтримку страхової діяльності підприємства.

 

27 листопада 2014р. було проведене навчання для працівників поштового зв’язку області, які будуть залучені до проекту. Навчання було проведене представниками страхової компанії ПрАТ «Універсальна»: начальником відділу агентських продаж Оксаною Лисак та регіональним директором Тернопільського представництва – Петром Ткачуком.

 

Для оформлення договору (полісу) необхідно мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Всі необхідні процедури з оформлення договору будуть виконані співробітником Укрпошти.

 

Укрпошта – це зручно і надійно. Звертайтеся та переконайтеся!